Актуальні новини

Участь у виставці22.11.2017  Участь у виставці

Прийняли участь у виставці "Енергоефективність. Відновлювана енергетика", що відбулася 07-09.11.17 р. на Броварському проспекті.  Щиро дякуємо всім партнерам,  що завітали до нашого стенду! Сподіваємося на плідну співпрацю.01.07.2015  Привітання з Днем Архітектури

ЛС-Профі вітає архітекторів України з їх професійним святом! Бажаємо великих та цікавих проектів, компетентних замовників та невичерпної творчої наснаги!


16.05.2015  Покладено початок проекту співпраці ЛС-Профі з архітекторами

Ідучи назустріч побажанням архітекторів-проектувальників, ЛС-Профі розробляє програму співпраці з архітекторами. Вона включатиме участь у спеціалізованих виставках, надання консультацій конструктора та інформування про широкі можливості ЛСТК у створенні різноманітних архітектурних споруд.


12.04.2015  Участь в конференції

В середині квітня фахівці компанії ЛС-Профі взяли участь у роботі науково-практичної конференції присвяченої розвитку легких сталевих тонкостінних каркасів та їх використанню для будівництва цивільних та промислових споруд.


15.03.2015  Новий офіс компанії ЛС-Профі

В березні розпочав свою роботу новий офіс компанії ЛС-Профі за адресою вул. Прирічна 13, на Оболоні в Києві. Тут будуть фахівці компанії, які надаватимуть вичерпну інформацію, щодо продукції та умов поставок, дадуть відповіді на питання, що стосуються деталей конструктивного вирішення планованого об’єкту.