Холоднокатаний оцинкований профіль

Холоднокатаний оцинкований профільМеталеві профілі широко застосовуються в різноманітних будівельних сферах. Вони є міцним і надійним будівельним матеріалом, який при цьому ще і визнаний бюджетним завдяки своїй демократичній вартості. Існують різні типи профілів металевих і їх конструкцій. Всі вони позначаються абревіатурами, які відповідають їх формі: профіль C, профіль U, профілі Z, L, Ʊ. Виготовляється кожен холоднокатаний оцинкований профіль з міцної сталі, а його поверхня покривається цинком для захисту від корозії. Монтаж і установка холоднокатаного оцинкованого профілю не вимагає дорогих додаткових матеріалів і багато зусиль. При цьому такі профілі легко перевозити, так як вони є досить мобільним будівельним матеріалом.

Холоднокатаний оцинкований профіль часто застосовується з метою каркасного будівництва будівель. Він дозволяє скоротити витрати і побудувати невеликий магазин, або склад за короткий час. Додатково застосування холоднокатаного оцинкованого профілю також зменшує навантаження на фундамент будівлі завдяки своїй невеликій вазі. Тому його використання дозволяє не робити сильно глибокий фундамент. Це ще більше скорочує витрати, оскільки глибокий фундамент завжди вимагає багато коштів на матеріали і на оплату роботи будівельників.

Компанія «ЛС-Профі» займається виготовленням холоднокатаного оцинкованого профілю різної форми і товщини. 

Весь матеріал, який ми використовуємо для виготовлення профілів, проходить перевірку якості. Тому наш холоднокатаний оцинкований профіль відповідає всім вимогам і нормам.

Телефонуйте нам! Ми готові надати Вам докладну консультацію про нашу продукцію!