Холоднокатаний профіль виробництво

Холоднокатаний профіль виробництвоХолоднокатаний профіль (виробництво) є надійною і міцною опорою в каркасних побудовах. Завдяки йому, конструкція має надійне з'єднання всіх кріплень, і, таким чином, навантаження на фундамент стає значно меншим. Виготовляються холоднокатані профілі, як правило, з міцної сталі, зверху покриваються цинком, який захищає конструкції від виникнення корозії.

Компанія «ЛС-Профі» займається випуском висококласних сталевих холодногнутих, холоднокатаних профільних конструкцій і профілів. Якщо на Вашому будівництві знадобився холоднокатаний профіль (виробництво), Вам варто залишити заявку у нас.

Використовуючи у своїй роботі холоднокатаний профіль (виробництво), Ви повинні бути ознайомленими з його позитивними сторонами. Будівельні організації вважають за краще використовувати цей вид профілю, так як ці конструкції виробляються різних форм і розмірів, так що можна вибрати для себе саме те, що потрібно.
Холоднокатаний профіль (виробництво) володіє відмінним розмірним діапазоном, що дозволяє конструювати з нього різноманітні конструкції і деталі. Це дуже зручно в будівництві каркасів, коли під рукою повинні бути профілі різних розмірів. Поверхня профілю ідеально гладка, так що Ви зможете при бажанні і необхідності, нанести будь-який антикорозійний засіб.
Застосовуючи холоднокатаний профіль (виробництво) в будівельних роботах, його обов'язково необхідно приварювати до іншої конструкції за допомогою високих температур, спеціальною зварювальною машиною. Профіль легко піддається зварці, і Ви ніколи не будете мати з ним ніяких проблем. Також Ви зможете без проблем займатися його нарізкою, перфорацією і згином.
Підприємство «ЛС-Профі» пропонує доступні, адекватні ціни на холоднокатаний профіль (виробництво). Якщо Ви зацікавлені придбати його оптовою закупівлею, замовте його у нас.