Холодногнуті оцинковані профілі

Холодногнуті оцинковані профіліНадійність, міцність і помірна ціна - основні вимоги, які пред'являються до будівельних матеріалів. Зведення будь-яких архітектурних споруд передбачає використання одного або декількох типів матеріалів, кожен з яких повинен бути досить високої якості, щоб споруда була надійною, безпечною і довговічною. І одним з таких матеріалів є холодногнуті оцинковані профілі.
Такі профілі отримують шляхом холодного формування сталі на спеціальних прокатних верстатах. В ході виробництва повинні дотримуватися технології, щоб в результаті отримати матеріал, що відповідає прийнятим стандартам. Використання в прокаті оцинкованої сталі дозволяє збільшити її характеристики, а також підвищити стійкість до утворення корозійних процесів.
Холодногнуті оцинковані профілі сьогодні можна вибрати C, U, Z, L, Ʊ-образні. Широкий вибір дозволяє кожному підібрати потрібний вид профілю відповідно до необхідності. Вартість матеріалу буде залежати від виду профілю, розмірів, виробника.
Холодногнуті оцинковані профілі можна використовувати в якості окремих елементів при зведенні великих, багатоповерхових будівель, а також в якості несучих частин невеликих споруд і будівель.

У компанії «ЛС-Профі» представлені якісні холодногнуті оцинковані профілі, які можна купити за невисокими цінами.

Так як ми пропонуємо профілі власного виробництва, то можемо відповідально гарантувати їх якість, а також дотримання технологій виробництва. У нас представлений широкий асортимент холодногнутих оцинкованих профілів, тому Ви завжди зможете підібрати потрібний вид.
Якщо Вас цікавлять надійні і недорогі холодногнуті оцинковані профілі, то звертайтеся до нас.