Тонкостінні оцинковані профілі

На сьогоднішній день різноманітність будівельних матеріалів вражає своєю широтою. Сьогодні в будівництві житлових і промислових будівель застосовуються найрізноманітніші технології та найрізноманітніші будматеріали. Гнутий сталевий профіль - один з популярних матеріалів для будівництва. Тонкостінні оцинковані профілі можуть виконувати різну роль. Як правило, такі профілі використовуються як вихідний матеріал для збірки всіляких каркасів, в тому числі і основного каркасу будівлі.

Тонкостінні оцинковані профілі мають і переваги, і недоліки. Переваг, звичайно ж, набагато більше. Це і легкість матеріалу, і його універсальність. З профілями досить легко працювати. Монтаж каркаса з гнутих тонкостінних профілів не займе багато часу, що дуже зручно. Якщо правильно підготувати будматеріал і фундамент, будівництво металевого каркаса буде здійснено в рекордно короткі терміни. Будівельні проекти, які передбачають створення металоконструкцій і його обшивку, завершуються в рази швидше, ніж проекти, які передбачають цегляну кладку. Недоліків у тонкостінних оцинкованих профілів не так багато. Претензії до даного матеріалу, як правило, надумані і не завжди справедливі. Багато хто вважає, що каркас з металевого профілю не надто стійкий і надійний. Проте, в Японії, де спостерігається висока сейсмічна активність, тонкостінні оцинковані профілі як будматеріал дуже цінуються. Житлові і нежитлові будинки з металевим каркасом з профілю добре переносять всілякі природні катаклізми. До того ж, вони відрізняються досить великим терміном служби, що вимірюється десятками років.

Тонкостінні оцинковані профілі - цінний будівельний матеріал, що володіє високою стійкістю до корозії та інших видів руйнування. Матеріал цей популярний у багатьох країнах, і в нашій країні теж.

В Україні тонкостінні оцинковані профілі купити за хорошою ціною завжди можна в компанії «ЛС-Профі».