U профіль оцинкований

U профіль оцинкований служить для різних будівельних цілей. Наприклад, для формування різних по конструкції будівельних каркасів, або як кріплення для гіпсокартонних листів. Дуже актуальним є їх застосування для спорудження популярних підвісних стель. Кріпляться вони за допомогою використання спеціальних підвісів. Зовні U профіль оцинкований являє собою конструкцію тривалої форми. Його товщина може бути різною. Вибір товщини профілю залежить від того, як його збираються застосовувати. Чим профіль товще, тим він більш стійкий. Найщільніший профіль товщиною 4 мм можна навіть використовувати в якості основних конструкцій під час будівництва складів, невеликих магазинів або кафе, або заміських будинків.

U профіль оцинкованийВелике значення має якість U профілю оцинкованого. Як і будь-який інший будівельний матеріал, U профіль оцинкований повинен бути надійним і стійким, незважаючи на свою невелику вагу. Хороший профіль повинен також володіти високими антикорозійними властивостями. Вони допоможуть йому не іржавіти через вологу і довго служити.

Якісний U профіль оцинкований можна придбати в компанії «ЛС-Профі». 

Ми приділяємо велику увагу виготовленню нашої продукції, тому вона володіє першокласною якістю і відповідає всім стандартам. Якість продукції забезпечується висококваліфікованими співробітниками компанії і застосуванням новітнього обладнання в процесі виробництва профілів.

У нас можна придбати не тільки U профіль оцинкований, але і профілі типів C, Z, L і Ʊ.

Телефонуйте! Ми порадуємо Вас якісним товаром і найкоротшими строками виконання Вашого замовлення!

Більше інформації про профілі різного виду можна дізнатися, замовивши у нас детальну консультацію.