Виробництво профілів

Профілі з холоднокатаної оцинкованої сталі (профілі ЛСТК) використовують як для окремих елементів конструктивних систем великих будівель - ригелі, прогони, обрешітки та ін., так і в якості основної несучої конструкції для невеличких споруд – котеджів, надбудов, мансард, мафів, кроквяних систем та інше.

Асортимент холоднокатаних профілів базується на трьох основних позиціях – профілях „С", „U", „Z", які виробляються методом холодного формування на роликових прокатних верстатах з оцинкованої рулонної сталі марки С275 і вище, товщиною від 0,7 до 3,0 мм. Вони можуть випускатися довжиною до 12 м, мати висоту стінки до 250мм, а також, за бажанням замовника, мати отвори для болтових з’єднань.

Спеціальне обладнання дозволяє виготовляти нестандартні профілі та різноманітні добірні елементи для каркасних систем з оцинкованого холоднокатаного листового металу товщиною до 2 мм и довжиною до 6 м, а також повний спектр комплектуючих елементів для скатних покрівель з металочерепиці та профнастилу, фасадних систем на основі сталі (профільованого листа, сталевого сайдинга, панелей, касет, сендвіч-панелей).

Виробництво профілів з холоднокатаної оцинкованої сталі Профілі з холоднокатаної оцинкованої сталі в Києві


Зверніться в нашу компанію і отримайте детальну консультацію.

+38 (044) 331-23-69
+38 (067) 537-40-21
+38 (067) 101-05-21