Профіль для будівництва будинків

Якщо Ви використовуєте каркасну технологію, наша компанія рекомендує Вам широкий асортимент профілів для будівництва будинків. У каркасної технологією цілий ряд своїх переваг, починаючи від стислих термінів, можливості проведення робіт майже в будь-яких погодних умовах і закінчуючи високим рівнем енергозбереження і екологічністю.

Серед нашого асортименту є профілі C, U, що використовуються при виготовленні колон, несучих каркасів будівель і ферм. Профілі для будівництва будинків такого типу, в залежності від виду, повсюдно застосовуються в будівельній галузі та володіють високим попитом. Завдяки нашим технологіям, ці профілі гранично міцні і надійні.

Профіль для будівництва будинківZ профіль для будівництва будинків корисний при будівництві складів і павільйонів. Від якісних властивостей і міцності профілю буде залежати надійність всієї споруди.

Наша компанія дотримується всіх технологічних норм при виготовленні профілів для будівництва будинків.

При будівництві огорожних споруд чудово підходить профіль «Омега». Його можна використовувати в будь-яких погодних умовах. Завдяки цинковому покриттю такий профіль для будівництва будинків протистоїть корозії і іржі, йому не страшні постійні перепади температури і несприятливі кліматичні умови.

Крім того, наша компанія недорого виготовляє кутові і армуючі профілі для будівництва будинків. Кутові застосовують як сполучну ланку для інших профілів, армуючі для підвищення потужності конструкцій.

Ми відповідаємо за якість наших профілів, і у нас Ви можете отримати консультацію інструктора по всім цікавим питанням щодо наших профілів для будівництва будинків.