Виробництво ЛСТК

Виробництво ЛСТКУ наш час інтерес до легких металевих матеріалів на будівельному ринку стає все більше. Одна з таких конструкцій - це легка сталева тонкостінна конструкція. Її ще називають просто ЛСТК. Вона викликає багато суперечок. Одні говорять про її переваги. Інші не вірять, що легка сталь може бути ще і міцною. Але фактом залишається те, що виробництво ЛСТК активно розвивається кожен день.

Що потрібно знати про особливості виробництва ЛСТК та її технології? Використовуються конструкції ЛСТК для швидкого будівництва будинків, магазинів, готелів, мансард, гаражів та інших громадських споруд. Технологія легких сталевих тонкостінних конструкцій має безліч переваг, завдяки яким вона і заслужила славу на ринку будівельних матеріалів. Її міцність, легкість у використанні, економічність і вогнестійкість залучили багато шанувальників. Виробництво ЛСТК працює швидко, якісно і доступно. Це дає Вам можливість знати точну вартість будинку ще під час його проектування.

Виробництво ЛСТК включає в себе виготовлення профілів різного виду. Перш за все - це оцинковані холодногнуті профілі та конструкції з них. Вони бувають таких типів: C, U, Z, L, Ʊ. Профілі і конструкції з оцинкованої холоднокатаної сталі можуть використовуватися навіть як основні несучі конструкції для споруд невеликого розміру.

Компанія «ЛС-Профі» займається виробництвом ЛСТК з використанням матеріалу високої якості.

Компанія «ЛС-Профі» гарантує кожному Клієнту міцність конструкцій і прийнятні ціни. Над виробництвом ЛСТК і конструкцій з них працюють тільки професійні фахівці, які регулярно підвищують свою кваліфікацію.

Замовляйте у нас на сайті і отримуйте детальну консультацію по всіх питаннях, які Вас цікавлять!