Профіль ЛСТК купити

Легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) - це конструкції з тонкої сталі, які застосовуються для будівництва каркаса і даху будівель. Вони чудово зарекомендували себе на сучасному ринку і стають все більш затребуваними. Перш ніж купити профіль ЛСТК потрібно знати його особливості.

Профіль ЛСТК купитиТехнологія ЛСТК широко застосовується для будівництва магазинів, гаражів, готелів, лікарень і навіть котеджів і мансард. Використовуються такі конструкції вже більше 50 років. Профіль ЛСТК купити в наш час не проблема. Вони в наявності в будь-якому будівельному магазині. Важливо знати, якими характеристиками повинен володіти профіль ЛСТК. Купити його грамотно - це ціле мистецтво. Отже, профіль ЛСТК повинен бути міцним. Це цілком логічно. Ніхто не хоче, щоб йому на голову раптово впав дах будинку. Будівля, яку побудовано з дійсно якісного профілю ЛСТК, здатна витримувати сейсмічні навантаження до 9 балів! Перед тим, як купити профіль ЛСТК, обов'язково уточніть термін його служби. Пам'ятайте, що конструкція з хорошого сталевого профілю служить майже 100 років! Звичайно, багато що залежить і від інших матеріалів, з яких побудований будинок. Але його профіль - це основна і дуже важлива складова.

Чому ще варто купити профіль ЛСТК? Які переваги він має? Технологія ЛСТК дозволяє помітно знижувати витрати на інші будівельні та оздоблювальні матеріали. Ще один важливий плюс такої технології - це її стійкість до вогню. Конструкції ЛСТК значно зменшують діапазон поширення вогню. Це дозволить Вам відчувати себе в безпеці.

Компанія «ЛС-Профі» пропонує Вам купити профіль ЛСТК і конструкції з них власного виробництва!

Ми гарантуємо кожному Клієнту високу ступінь надійності продукції і короткі терміни реалізації замовлень!

Отримайте детальну консультацію у наших фахівців прямо зараз!