Каркасні ЛСТК

Каркасні ЛСТК сьогодні повсюдно застосовуються для будівництва гаражів, виробничих складів і сільськогосподарських приміщень. Вони являють собою легку, але воістину міцну конструкцію, якій не страшні мінливі погодні дії і особливості конкретного клімату.

Перевагами, якими володіють каркасні ЛСТК, вважаються оперативне зведення конструкції і прийнятна вартість. Такий метод будівництва застосовується вже понад п'ятдесят років і позитивно оцінюється будівельниками, а легка сталь з якої зроблені профілі, обходиться значно дешевше аналогічних будівельних матеріалів.

Каркасні ЛСТКСпеціалісти компанії напоготові допомогти в складанні проекту майбутньої будівлі і підказати, які каркасні ЛСТК найбільш оптимально для нього підійдуть. На кожному етапі детального проектування, Ви зможете покращувати і вносити потрібні зміни в проект, відштовхуючись від запропонованої нами його комп'ютерної візуалізації.

Ми пропонуємо каркасні ЛСТК в широкому асортименті, серед якого Вам не важко підібрати найбільш підходящі профілі, відштовхуючись від специфіки планованої Вами будівлі. Такі профілі вважаються екологічними і досить вогнетривкими, що воістину важливо, якщо Ви запланували будівництво складу для значних обсягів продукції.

Зацікавили каркасні ЛСТК? Оцініть рівень якості наших профілів, застосовувати які можна для будь-якої запланованої будівлі.

Замовити каркасні ЛСТК, уточнити наявність на складі певних типів профілів або залишити заявку на проект, можна зателефонувавши за вищезгаданими в контактах телефонами. Всім замовникам ми раді і кожному розраховуємо персональні умови, приємну вартість.