Профіль Омега

Профіль Омега Профіль «омега» (використовується для формування каркасу подвісних стель та облицювання стін, як обрешітка для покрівель, для влаштування огорож).

Эскіз Марка профілю Розміри, мм
a b s
1 2 3 4 5
характеристики профілю Омега Ωx0,5 60 22 0,5
Ωx0,7 0,7
Ωx0,9 0,9
Ωx1,0 1,0
Ωx1,2 1,2
Ωx1,4 1,4
Ωx1,5 1,5
Ωx2,0 2,0

Профіль оцинкований типу омега знадобиться для вирішення багатьох будівельних завдань. Йому напевно знайдеться застосування в каркасному будівництві будинків. Він також буде корисний при оформленні підвісних стель, обрешітки для покрівель та створенні захисних споруд (парканів, воріт, хвірток). Омега профіль оцинкований має деякі корисні характеристики, завдяки яким використовувати його можна в різних кліматичних умовах. Завдяки цинковому покриттю профіль відмінно протистоїть іржавінню. Для поліпшення стійкості до корозійних процесів профіль і конструкції з нього покривають додатково фарбою. В результаті виходить конструкція, якій не страшна підвищена вологість повітря, а також перепади температури. Омега профіль оцинкований здатний багато років поспіль зберігати свої властивості. Тому використання його в будівництві можна вважати відмінним рішенням.

Як і будь-який виріб, омега профіль оцинкований може бути різної якості. Тут все залежатиме буде від сумлінності виробника, марки сталі, що використовується, якості процедури цинкування, а також деяких інших обставин. Звичайно ж, краще вибирати якісний профіль. Тоді не буде причин хвилюватися про стійкість і надійність споруджуваної конструкції. Хороший оцинкований омега профіль виробляє підприємство «ЛС-Профі». Упевнитися в високій якості нашої продукції має можливість кожен замовник. Кожна партія продукції виробляється з дотриманням всіх норм технології.

Омега профіль оцинкований відмінної якості виробляє і поставляє на український ринок підприємство «ЛС-Профі».

У нашому асортименті представлений оцинкований омега профіль різної товщини. Радимо звертати увагу на цей параметр, оформляючи замовлення на продукцію. Телефонуйте! Ми допоможемо Вам визначитися з вибором профілю.

<< Назад